2024-06-17

stacjakultury-pl

Kultura, recenzja, zapowiedzi, ciekawostki

Pierwszy pocałunek: porady faceta

4 min read

Będę pisał do panów. Panie swoje wiedzą. Między sobą przekazują informacje o doświadczeniu. I ogólnie ten temat ich bardziej interesuje. Problem w tym, że my jako ofiary ich pragnień, musimy wiedzieć co zrobić, kiedy zagra muzyka i dojdzie do finału, w którym przygarniemy ją do siebie i pocałujemy jak nikt nigdy. Spore wyzwanie.

Najgorszy jest ten pierwszy pocałunek. Jak to się robi? – spytają niektórzy. Oczywiście, żaden z nas się do tego nie przyzna, ale bardzo stresuje Nas ten moment. Moment prawdy. Test. Pierwszy popis męskości (drugi jest w nieco innej, choć skojarzonej dziedzinie). Gną nam się nogi. Z twardziela zamieniamy się w przestraszoną myszkę.

Cóż, trzeba wziąć się w garść panowie! Gorsze są inne rzeczy – rozmowa w WKU, poznanie przyszłych teściów, wizyta u dentysty.

Jak się do tej misji usta – usta przygotować?

Najważniejsza sprawa – ogarnąć się. Nie panikować. Umyć zęby. Ssać miętowegocukierka, aby smak kiełbasy, którą zjedliśmy na obiadek nie został wykryty przez naszą panią jej receptorami smaku. A właśnie! Nie jedzcie tej kiełbachy z cebulą albo czosnkiem i innymi przetworami z mamusiej kuchni, bo zapaszek, który możecie wydzielać będzie nieco trudniejszy do opanowania niż samo mięsiwo. Czarny Adidas pod pachy, korpusik, szyję, kaloryferek to dobra metoda, ale umycie się przed całowaniem – obowiązek. Oczywiście założyłem, że chcesz pokazać się z dobrej strony.

Co do ubioru, to niestety nie jestem projektantką mody ani stylistą – sami wiecie jak dobrze wyglądacie (ja dobrze wyglądam w pasiastym modnym t-shircie, krótkich spodenkach nad kolana, i białych skarpetkach do brązowych sandałków – wszystkie na to lecą). Chodzi o to by zrobić dobre wrażenie, by pani zechciała nas uraczyć ustami.

Siedzicie sobie na ławce w parku (14 lutego może być to kłopotliwe, ale uznajmy, że tego gorącego dnia jest 15 stopni, gwiaździste niebo, a gdzieś między drzewami jakiś utalentowany Cygan ćwiczy grę na skrzypcach). Ona daje ci znak Całuj-Mnie-Jak-Nikt-Nigdy. Przełykamy ślinę (nie chcemy by nadmiar śliny wyciekł nam kątem ust). Przysuwamy się bliżej sprawdzając, czy dobrze odczytaliśmy jej intencje. Ona przysuwa się do nas. I…

To jakie są metody całowania? Dobra kolego. Weź długopis i pisz. Choć nie ma za dużo do zapamiętania.

Pierwszy pocałunek powinien być, na wszelki wypadek, ssący z lekką przymiarką na wsunięcie języka. Coś jak pomiędzy ssaniem miętusa, a pochłanianiem lizaka – zresztą podobnie sło,dkie. Pieszczenie warg dziewczyny, to mimo wszystko skomplikowana sprawa. Nawet nie zdajemy spbie sprawy, ile rzeczy mogłoby pójść źle! Jeśli, tak jak ja, nosisz okulary na nosie to je zdejmij – zaparują ci – to się ośmieszysz, romantyzm padnie na twarz i zostanie zdeptany dowcipem, dodatkowo przeszkadzającym i tworzącym sztuczne bariery. Jak masz nos, a wierzę, że masz, to lepiej nieco przechylić głowę i patrz gdzie nim celujesz. Panie lubią zamykać oczy, kiedy się całują, ale dobry kierowca musi mieć oczy dookoła głowy… Potem możesz je zamknąć jak już „zaparkujesz” w Jej ustach. Do tego można zacząć myśleć! Na początku czas będzie się nieźle wlókł… obiecuję ci to. Będziesz miał dużo czasu by się zastanowić nad wieloma życiowymi sprawami; że ma miękką kurtkę, miły zapach, który nie wiadomo dlaczego z niczym, a zarazem z wszystkim się kojarzy, smakować smak szminki i nie wiedział, czy to smaczne, czy nie, czy jesteś w tym dobry. A tu chodzi o przyjemność. Trzeba zdać się na instynkt i kreatywność. Dłońmi delikatnie głaskać jej policzki, trzymać za ręce, gładzić nogi… Koordynacja jak w samochodzie – z początku nie wiadomo jak można opanować na raz wszystkie kończyny i jednocześnie myśleć o drodze, ale jest to do opanowania.

Niemiecki psycholog, Harald A. Euler z Uniwersytetu w Kassel twierdzi, że pocałunek nie może być on krótszy niż 3 sekundy

A co z całowaniem francuskim (nie mylić z miłością francuską!). Jak się dziewczynie spodoba, to myślę, że dość szybko przejdziecie do pocałunków z językiem. Tylko co z nim robić jak już jesteś w środku? Najlepiej rytmicznymi ruchami smyrać wnętrze partnerski. Siłować się z Jej językiem. Walczyć o to, w których ustach ma się rozgrywać pojedynek.Można delikatnie kąsać wargi dziewczyny. Nie gryźć, ale kąsać. Niech poczuje lekki ból i grozę dotyku zębów. One to lubią. Wtedy to do zabawy dołączają ręce i reszta ciała. Dobrze jest wtedy gładzić dziewczęcy kark i plecy. Przyciskać ją do siebie i zmieniać pocałunki na ssące. I z powrotem. Tworzysz wtedy z nią jedność. Jest to pewna obietnica konkretnych następstw, ale osobiście wyznaję filozofię dawkowania.

Kamil Mirkowicz

Tutaj poradnik dla wideo ze strony jaktosierobi.tv

Panowie, a tak wygląda poradnik dla pań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *