Nowa Chylińska już za niecałe dwa tygodnie!

Już 23 października 2009 na rynku pojawi się nowy krążek Agnieszki Chylińskiej „Modern Rocking”. Utwór „Nie mogę cię zapomnieć” po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć na antenie RMF FM 1 paździrenika i powiem szczerze że troszkę ugieły mi się nogi. Zastanawiałem się, czy przypadkiem to nie remix któregoś z utworów Reni Jusis. Gdzie ta Chylińska? Diametralna zmiana artystycznego wizerunku od zawsze zbuntowanej Pierwszej Damy polskiego rocka.

Jestem ciekaw co powiedzieli jej fani gdy usłyszeli „Nie mogę cię zapomnieć” i co powiedzą kiedy przesłuchaj cały krążek. Pozostaną na dobre i na złe, jak to się mówi? Czas pokaże. Zastanawiam się tylko czy to wyszło z głębi duszy artystki, czy poprostu wykorzystuje swoje pięć minut jakie zapewnił jej program „Mam talent”. Czy płyta odniesie sukces? Przekonamy się już niebawem. Premiera już 23. października, tymczasem pozostawiam Was sam na sam z Agnieszką. Utwór „Nie mogę cie zapomnieć”.

Autor tekstu: Michał Bedeł

Autor zdjęcia do tekstu: nieznany
Źródło zdjęcia do tekstu:  https://gra.fm/agnieszka-chylinska-i-torunskie-gwiazdy-2016.html

Czytasz tekst dzięki AMSO Rent Wynajem laptopów, komputerów, monitorów, drukarek, spółce która sponsoruje portal StacjaKultura.pl, który jest właścicielem powyższego wpisu.