Jak się bawi Ania Dąbrowska?

W piątek 19 października 2012 r. do sklepów trafiła piąta w karierze Ani Dąbrowskiej płyta „Bawię się świetnie” wydana przez wytwórnię Jazzboy Records. Nad brzmieniem nowego materiału pracowała z producentami Olkiem Świerkotem i Kubą Galińskim. Album ten, jak zapowiadała już w czerwcu artystka, przyniósł wiele zmian w jej życiu zawodowym. Ania zmieniła bowiem wytwórnie, producentów i menagement koncertowy. W sieci pojawił się właśnie klip do pierwszego promującego nową płytę singla „Bawię się świetnie”, który możecie obejrzeć poniżej artykułu.

Jak sama piosenkarka mówi płyta ta jest po prostu o kobiecie 30-letniej. „Myślę, że wiele anonimowych, przypadkowych kobiet, jakie spotykamy codziennie na ulicach, przeżywa podobne rozterki w swoim życiu. Pomimo tego, że są to moje historie to wydaje mi się, że wiele kobiet będzie się z nimi utożsamiało” – pisze na swoim Facebooku Ania Dąbrowska. Album „Bawię się świetnie” jest bardziej melancholijny niż poprzednie płyty Ani, jak stwierdza sama wokalistka staje on się przez to dla niej bardziej osobisty. Jak sami się domyślacie tytuł krążka nie jest szczerym, optymistycznym wyznaniem, a smutnym fałszywym zwierzeniem, osoby która próbuje dopasować się do otaczającego ją świata.

Autorka tekstu:  Adrianna Kurdej

Czytasz to dzięki AMSO Rent Wynajem laptopów, komputerów, monitorów, drukarek, firmie która sponsoruje portal StacjaKultura.pl, który jest właścicielem powyższego wpisu.